AKTUALNOŚCIMini derby na remis
2015-11-07 Mazur II Karczew Aktualności

Mini derby na remis

Za nami b-klasowe derby rezerw. Podopieczni trenera Falkowskiego zremisowali w Otwocku ze Startem II 2-2 (1-1). Bohaterem spotkania był Michał Trzaskowski, który otworzył w 13' i zamknął w 86' wynik spotkania.

Damian Falkowski: Otwock wzmocniony zawodnikami 1.zespołu na pewno w 1.połowie lepszy. Mimo tego, że ma przewagę zdecydowaną, to my strzelamy 1.bramkę i wydaje się,  że na przerwę zejdziemy z jednobramkowym prowadzieniem. Niestety gapiostwo z prawej strony i ok 43' Otwock wyrównuje.

W 1.połowie i jedna i druga strona miały swoje sytuacje, ale z remisu trzeba być zadowolonym. Cieszy, że Ci młodzi chłopcy w 2.połowie pokazali charakter i z kadrowo naprawdę mocnym zespołem doprowadzili do remisu. Był to mecz napewno gdzie Otwock był drużyną trochę lepsza. Ale cieszy punkt. W wielu meczach to my byliśmy w tym miejscu co dzisiaj OKS i traciliśmy punkty. Cieszy punkt, ale jest to też najlepszy wynik w Otwocku dla drużyn z czołówki.

W ostatnim meczu z Rokolą musimy wygrać i żaden remis nie będzie nas interesował. Będzie to ciężkie spotkanie, ale wierzę w tych chłopaków i w to, że damy rade miło skończyć i pozytywnie tą rundę.

Start Otwock-Mazur II 2-2 (1-1)
Gole: Trzaskowski x2 (as.Pikiewicz, Głogowski)

Rudzki - Yamniuk Majchrzyk (85.Matyja) Glogowski Szymański - Kurek Stanaszek (90.Cisek) - Trzaskowski Pikiewicz (70.Zając)  Miernicki (65.Kaczelnik) - Łukasik