AKTUALNOŚCIZwycięstwo U-12, porażka U-13 na koniec sezonu
2015-11-08 U-13 (2003) U-12 (2004) Aktualności

Zwycięstwo U-12, porażka U-13 na koniec sezonu

Prowadzenie naszej drużyny 3:0, ale przeciwnik gra do końca i niestety strzela nam dwa gole. Zwycięstwo na zakończenie sezonu drużyny U-12 w Górze Kalwarii - brawo !

Zagraliśmy w składzie:

Krupa (Orłowski)

Milczarek, Matuszewski, Kabala, Urbański

Okoński (Kozłowski I.), Chojecki (Trzaskowski M.), Łukasik M.

Podgórski (Rejnik)

Strzelcy bramek:

0:1 Łukasik M., 0:2 Urbański as. Kabala, 0:3 Rejnik

U-12  MKS Korona Góra Kalwaria - LKS Mazur Karczew  2:3  (0:1)

Na zakończenie sezonu zespół Młodzików U-13 uległ liderowi grupy warszawskiej Escoli 3:0. Wynik spotkania został ustalony w pierwszej połowie. Druga połowa to zaangażowanie wszystkich chłopaków na boisku, takie jakie chcielibyśmy oglądać w każdym meczu.