AKTUALNOŚCIRezerwy zainaugurowały przygotowania
2016-01-23 Mazur II Karczew Aktualności

Rezerwy zainaugurowały przygotowania

Mazur II rozegrał pierwszy zimowy sparing z Borem Regut grającym w Lidze Okręgowej. Wynik 1-3.

Mazur II (1 połowa): Rudzki - Majchrzyk Dabkowski Szymański Matyja - Cisek Zając - Miernicki Pytkowski Pikiewicz - Łukasik
2 połowa: Pałyska - Pydyniak Olszewski Sudakowski Matyja - Kurek Bielecki - Stanaszek Zając Olszanko - Biedrzycki

Bramkę strzelił Pytkowski as.Miernicki na 1-0

Damian Falkowski: Bardzo przyzwoite zawody mimo porażki. Trudne boisko powodowało błędy i z jednej i drugiej strony. Jak na mecz z drużyną z ligi okręgowej po przerwie zimowej i na pierwszy raz, nie uważam, że było źle. Szkoda tylko nie wykorzystanych sytuacji, zwłaszcza dwóch Stanaszka i oczywiście bolą stracone bramki, bo nie padły po żadnych koronkowych akcjach przeciwnika, tylko po naszych błędach.

Za tydzień kolejny sparing u nas z juniorami Varsovii. Próbujemy zawodników na różnych pozycjach, by sprawdzać różne warianty. Wyniki teraz są najmniej ważne, chodzi o grę, a ta nie była dzisiaj zła.