AKTUALNOŚCIDwójka przegrała z młodzieżą Varsovii
2016-01-30 Mazur II Karczew Aktualności

Dwójka przegrała z młodzieżą Varsovii

Mazur II przegrał z juniorami Varsovii 3-4 (2-0). Autorami goli dla gospodarzy byli: Pikiewicz i Olszanko (2). Bramka ustalająca wynik spotkania padła z karnego, po czym sędzia zakończył sparing.

1-0 Pikiewicz as Olszanko
2-0 Olszanko as Rudzki
3-3 Olszanko as Zając

Mazur II: Rudzki - Pydyniak, Falkowski, Majchrzyk, Kaczelnik - Bielecki, Zając - Miernicki, Łukasik, Pikiewicz - Olszanko
Ponadto w drugiej połowie grali : Sudakowski, Cisek, Madej, Biedrzycki, Kurek

Damian Falkowski: Kolejny sparing za nami. W pierwszej połowie wyglądamy dobrze do 30 minut prowadzimy 2-0 stwarzając sobie sytuację i nie pozwalając na za dużo młodej wybieganej drużynie Varsovi grając wysoko na połowie przeciwnika.

Niestety w drugiej połowie widać, że goscie są w ciągłym treningu a większość naszej drużyny te przygotowania dopiero zaczyna - budujemy tą formę. Kolejny sparing który pozwolił na sprawdzenie części zawodników na różnych pozycjach i dał odpowiedź, czy w lidze taki manewr będzie można wykorzystać, bądź nie gdy dojdą kartki, kontuzje.

Tak jak mówiłem po meczu z Borem wyniki teraz są drugorzędne mamy długi okres przygotowawczy i w lidze napewno będzie to wszystko tez inaczej wyglądało.