AKTUALNOŚCIPonownie bez bramek
2016-03-25 Mazur Karczew Aktualności

Ponownie bez bramek

W Wielki Piątek Mazur rozegrał mecz ligowy na warszawskiej Woli. Erwina Saka na bramce zmienił Adrian Ulejczyk. 1.połowa była bezbarwna i bez większych okazji bramkowych. Na początku przewagę miała Olimpia, potem do głosu doszli goście. Odnotować należy strzał głową Jakuba Pasika w 26', ale wprost w bramkarza gospodarzy. Do przerwy wynik 0-0.

Po zmianie stron Olimpia przycisnęła i dwukrotnie zmusiła Ulejczyka do interwencji. Jedyny groźny strzał Mazura, to głowka Patryka Dąbkowskiego w boczną siatkę bramki Olimpii. W 79' w naszym zespole zadebiutował Sebastian Grzymkowski. 20-letni naspatnik pozyskany z Dolcanu II Ząbki. W doliczonym czasie graliśmy z przewagą. Dwaj Olimpijczycy obejrzeli czerwone kartki za niesportowe zachowanie. Niestety nie przełożyło się to na zmianę wyniku. Po ewidentnym faulu na Skórze w polu karnym sędzia zamiast wskazania na wapno, wyciągnął żółty kartonik. - Byłem faulowany - mówił po meczu Karol, który niestety przez to zdarzenie będzie pauzował w meczu ze Spartą.

Na wiosnę Mazur wciąż bez gola i bez wygranej. Szansa na zmianę tych statystyk w następną sobotę u siebie ze Spartą.

Olimpia Warszawa-MAZUR 0-0
Mazur: Ulejczyk - Pasik, Głogowski, Zembol żk, Dąbkowski - Obrębski, Falkowski (79.Grzymkowski) - Trzaskowski (70.Rytel), Gałązka, Kociński (51.Stryjek) - Skóra 88żk

Sędzia: Stanisławowski (Siedlce)