AKTUALNOŚCIZwycięstwo U-9 na początek sezonu !
2016-04-03 U-9 (2007) U-8 (2008) Aktualności

Zwycięstwo U-9 na początek sezonu !

W pierwszym meczu sezonu wygrywamy w Kobyłce 7-2, od początku przewaga należała do naszych chłopców, ale do przerwy przegrywamy 0-1 po rzucie wolnym.
Pierwsza kwarta kończy się naszą porażką 0-1.
Od początku drugiej kwarty nasza przewaga wreszcie zostaje zwięczona bramkami. Świetnie spisują się Dominik Nowak i Michał Trzaskowski oraz w decydujących momentach Kuba Kłos, który daje popis w bramce !!!
Debiut zalicza dzisiaj Michał Krzycholik.
Bramki zdobyli: Dominik Nowak -3, Michał Trzaskowski -2, Ola Rzeszotek -1,  Karol Nowak -1

Plus meczu za dzisiejszy występ otrzymują: Dominik Nowak, Kuba Kłos i Michał Trzaskowski.