AKTUALNOŚCIWygrana i porażka Orlików w lidze
2016-04-04 U-11 (2005) U-10 (2006) Aktualności

Wygrana i porażka Orlików w lidze

W niedzielę rozegraliśmy pierwsze mecze w rundzie wiosennej.

Rozpoczęliśmy od meczu z dobrze nam znanym zespołem z Wiązownej. Niestety spotkanie nie ułożyło się po naszej myśli, bo już w 2 minucie I kwarty straciliśmy bramkę. W drugiej kwarcie przeciwnik strzela kolejnego gola. Dodatkowo sędzia dyktuje lekko dyskusyjny rzut karny dla drużyny z Wiązownej, który zostaje wykorzystany i po 30 minutach gry, przegrywamy 3 bramkami. W trzeciej kwarcie nasi zawodnicy starają się strzelić kontaktową bramkę, przez dłuższą część jesteśmy na połowie przeciwnika, ale niestety bez rezultatu. Zawodnicy z Wiązownej dodają kolejny gol do wyniku. W czwartej kwarcie Advit strzela nam jeszcze 2 bramki i całe spotkanie kończy się wygraną gości 0:6.

Mazur Karczew vs Advit Wiązowna 0:6

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka br, Blauth br, Dąbrowski, Pałczyński, Toure, Łakomek, Biedrzycki, Niedziółka, Janiak, Misior, Przewodowski

Kolejne spotkanie (drugiej grupy) z drużyną Sobienie Jeziory - to zdecydowana i wysoka wygrana naszego zespołu 12:2. W pierwszej kwarcie strzelamy przeciwnikowi 4 bramki: dwukrotnie do bramki trafia Fabian Kot, po jednym golu dodają Kacper Suchecki i Maks Wielgomasz. Druga kwarta to dalej dominacja naszych chłopców, do wyniku kolejne dwie bramki trafiają na konto Fabiana. Po 30 minutach meczu prowadzimy już 6:0. W trzeciej kwarcie sędzia dyktuje rzut karny, który wykorzystuje Kuba Stefanowicz. Fabian ponownie umieszcza futbolówkę w bramce przeciwnika i wygrywamy 8:0. W ostatniej kwarcie drużynie z Sobień udaje się strzelić dwie bramki. My w odpowiedzi strzelamy 4 (2 x Fabian, 1x Kacper Suchecki i 1x Maks Wielgomasz). Dzięki wysokiej wygranej rozpoczynamy sezon od pierwszego miejsca w tabeli. Brawo :-)

Mazur Karczew vs Sobienie Jeziory 12:2

Zagraliśmy w składzie: Blauth br, Rosłoniec, Choroszko, Stefanowicz, Kot, Kasprzak, Rębkowski J, Rębkowski K, Wielgomasz, Puławski, Nowak, Suchecki

Strzelcy bramek: Fabian Kot x7, Maks Wielgomasz x2, Kacper Suchecki x2, Kuba Stefanowicz x1