AKTUALNOŚCIWygrana U-11 z Agrykolą Warszawa!
2016-04-10 U-11 (2005) U-10 (2006) Aktualności

Wygrana U-11 z Agrykolą Warszawa!

Weekend ligowy za nami. Pierwszy z meczy graliśmy na wyjeździe w sobotę z zespołem Hubertus Zalesie Górne. Spotkanie zagraliśmy niestety poniżej naszego poziomu, o czym świadczy przegrana drużyny 7:4.
Zalesie Górne vs Mazur Karczew 7:4

Strzelcy bramek: Gabryś Kołodziejczyk x 2, Wiktor Biedrzycki x1, Kuba Rębkowski x1.

Skład: Blauth, Wyszomirski, Suchecki, Biedrzycki, Kasprzak, Osica, Choroszko, Puławski, Kołodziejczyk, Przewodowski, Rębkowski K, Rębkowski J,

W niedzielę również na wyjeździe zagraliśmy z drużyną Agrykola Warszawa. Po ostatniej porażce wszyscy liczyliśmy na pierwszą wygraną w sezonie.

Mecz rozpoczął się dla nas stratą bramki, na szczęście chłopcy odpowiedzieli celnym strzałem i po pierwszej kwarcie był remis 1:1.

W drugiej kwarcie przeciwnik ponownie trafia w naszą bramkę. My walczymy dalej i strzelamy wyrównującego gola. Chwila dekoncentracji i tracimy kolejną bramkę. Schodzimy na przerwę z wynikiem 3:2.

W trzeciej kwarcie gonimy wynik i po celnym strzale Kacpra Łakomka jest remis.

Ostatnie 15 minut pełne emocji i prób pokonania przeciwnika. Po kilku dobrych akcjach Fabian dwukrotnie umieszcza futbolówkę w bramce przeciwnika i mamy upragnione zwycięstwo.

Agrykola Warszawa vs Mazur Karczew 3:5

Strzelcy bramek: Kacper Misior x1, Maks Wielgomasz x1, Kacper Łakomek x1, Fabin Kot x2.

Skład: Lemieszka, Blauth, Przewodowski, Pałczyński, Łakomek, Stefanowicz, Misior, Dąbrowski, Kot, Janiak, Niedziółka, Wielgomasz.