AKTUALNOŚCIDwa zwycięstwa Młodzików!
2016-04-10 U-13 (2003) U-12 (2004) Aktualności

Dwa zwycięstwa Młodzików!

Młodsza drużyna Młodzików (U-12) podejmowała ZWAR Warszawa i pokonała faworyzowanych gości 3:2. Do przerwy 2:0, prowadzenie gry przez nasz zespół i zmarnowane dwie idealne okazje do podwyższenia wyniku. Po przerwie gra się wyrównała, a goście coraz częściej atakowali naszą bramkę. W naszej drużynie następowały bardzo częste roszady w składzie, ale pomimo tego nadal potrafiliśmy sobie wypracowywać sytuacje pod bramką drużyny przeciwnej. Dzisiaj z różnych powodów zabrakło na boisku Orłowskiego, Podgórskiego, Kabali i Malitki.

Brawo !!!

We wtorek zaległy mecz w Konstancinie z Kosą.

Zagraliśmy w składzie:

Trzaskowski M. (Krupa)

Łukasik K. (Milczarek), Trzaskowski Sz., Matuszewski, Urbański

Łukasik M. (Kamiński P.), Chojecki (Rejnik), Zakrzewski (Majchrzak)

Okoński (Zych)

Strzelcy bramek:

1:0 Kamiński P., 2:0 Rejnik as. Urbański , 3:1 Chojecki as. Okoński

U-12  LKS Mazur Karczew - KS ZWAR Warszawa  3:2  (2:0)

Starsza drużyna Młodzków (U-13) wygrała kolejny mecz w II lidze, pokonując w Warszawie zespół Football Talents. Mecz toczył się w trudnych warunkach przy ciągle padającym deszczu, a małe boisko nie było naszym sprzymierzeńcem, ponieważ próbowaliśmy grać piłkę kombinacyjną, mieliśmy okazje do objęcia prowadzenia - niestety strzały nasze nie były precyzyjne, albo bramkarz gospodarzy wychodził obronną ręką. Do przerwy wynik bezbramkowy. Drużyna FT ograniczała się do przerywania naszych akcji i zagrywania długich piłek do przodu, po kilku takich kontraatakach miała także szansę na strzelenie gola. Gola strzeliliśmy po stałym fragmencie, idealnie na głowę Trzaskowskiego Kuby dograł Łukasik Kacper i objęliśmy prowadzenie. Chwilę później po podyktowanym rzucie karnym na Łukasiku, z dziewiątego metra przestrzelił Rewer. W przekroju całego meczu na listę strzelców mogli się wpisać jeszcze Niedziółka i Chojecki, ale ich strzały poobijały tylko poprzeczkę bramki przeciwnika. W następnym tygodniu "mecz prawdy" z Varsovią Warszawa.