AKTUALNOŚCIDomowa porażka Żaków
2016-04-18 U-9 (2007) U-8 (2008) Aktualności

Domowa porażka Żaków

W trzeciej kolejce ulegamy Respektowi Halinów 5-10. Początek spotkania nie zapowiadał porażki po szybkiej kontrze i strzale "Messiego " wychodzimy na prowadzenie ale od tej chwili zaznacza się  przewaga fizyczna naszych rywali i tylko dzięki "Klosikowi "remisujemy do przerwy. Druga kwarta I szybkie dwie bramki gości nie zalamuja Mazura i gole Oli i "Ibry"(kapitalne uderzenie z dystansu w okienko )daje nam remis 3-3. W trzeciej i czwartej kwarcie mino bramki Michała Trzaskowskiego nie dajemy rady sprostać fizycznie gościa i tracimy seryjnie gole.
Mazur Karczew -Respekt Halinów 5-10
Bramki w tym meczu  zdobywają :Dominik Nowak -1,Ola Rzeszotek,Michał Trzaskowski,  Karol Nowak -2

Plus meczu dla Oli Rzeszotek I Kuby Gańko  (którzy jako jedyni podjęli walkę od pierwszych minut meczu do ostatniego gwizdka sędziego )
W meczu grali :Kuba Kłos Bartek Broniszewski -Kuba Gańko,Maks Matuszewski, Ola Rzeszotek -Karol Nowak, Dominik Nowak Michał Trzaskowski, Michał Krzycholik -Oliwier Trzepałka. Mikołaj Włastowski