AKTUALNOŚCINiezasłużona porażka juniorów
2016-04-19 U-16 (2000) Aktualności

Niezasłużona porażka juniorów

W sobotnie przedpołudnie juniorzy Mazura rozegrali kolejny, wyjazdowy mecz ligowy, tym razem z Perłą Złotokłos. Gospodarze wygrali 3:2 (2:2). Bramki dla Mazura strzelili: Matyja B. i Jobda B. Mecz ułożył się wyjątkowo dobrze dla naszego zespołu, bo już w 3 min. Mazur wyszedł na prowadzenie. Niestety po błędach w obronie Perła wyrównała i na 6 min przed przerwą wyszła na prowadzenie. Jeszcze przed gwizdkiem na przerwę sędzia podyktował rzut wolny pośredni dla gości a do bramki trafił z dystansu Bartek Jobda. W drugiej połowie Mazur nie wykorzystał kilku dogodnych okazji, co zemściło się niesłusznie podyktowanym rzutem karnym dla gospodarzy.