AKTUALNOŚCINieudany weekend Orlików U-11
2016-04-25 U-11 (2005) U-10 (2006) Aktualności

Nieudany weekend Orlików U-11

Za nami kolejne dwa mecze w rozgrywkach ligowych.

W sobotę zagraliśmy na wyjeździe z pierwszą drużyną w tabeli, zespołem Life Siennica. Spotkanie od początku nie układało się po naszej myśli. Brak koncentracji i liczne błędy sprawiły, że przegraliśmy spotkanie 7:1. Bramkę honorową dla naszej drużyny strzelił Gabryś.

Life Siennica vs Mazur II 7:1

Zagraliśmy w składzie: Blauth, Suchecki, Toure, Kasprzak, Osica, Kiliszczyk, Choroszko, Przewodowski, Kołodziejczyk, Żelazo, Nowak

Strzelcy bramek: Gabryś Kołodziejczyk

W niedzielę gościliśmy u siebie również lidera grupy - zespół Zwar II. Przeciwnicy od początku spotkania większość czasu spędzili na naszej połowie. Po błędach w obronie po I kwarcie było już 4:0 dla zespołu z Warszawy. Kolejne minuty meczu to również przewaga gości. W II kwarcie straciliśmy kolejne 3 bramki. Chłopcy podłamani rozwojem sytuacji, nie potrafili zagrozić bramce przeciwnika. Kolejne 15 minut spotkania i następne 4 celne strzały do naszej bramki. W ostatniej kwarcie tracimy jeszcze dwa gole. Po 60 minutach zespół z Warszawy wygrywa mecz 12:0.

Mazur vs ZWAR II 0:12

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Blauth, Biedrzycki, Pałczyński, Łakomek, Misior, Dąbrowski, Kot, Janiak, Niedziółka, Przewodowski