AKTUALNOŚCIPewna wygrana U-17 w Nadarzynie
2016-05-08 U-17 (1999) Aktualności

Pewna wygrana U-17 w Nadarzynie

Bardzo dobrze rundę rewanżową rozpoczeli juniorzy Mazura którzy pewnie wygrali mecz wyjazdowy z nie pokonaną dotąd drużyną GLKS Nadarzyn. Od początku spotkania optyczną przewgę posiadał Mazur który stworzył kilka dogodnych sytuacji i w pierwszej połowie po strzałach Choima i Staluszki prowadziliśmy 2 - 0. Druga połowa była bardziej wyrównana ale dobrze dysponowana obrona nie dala się zaskoczyć gospodarzom a po jednej ze składnych akcji udało się ustalić wynik spotkania na 3 - 0 i zrewanżować się  za porażkę z pierwszego meczu.

Nadarzyn - Mazur 0-3