AKTUALNOŚCIZwycięzcy po meczu z Warką
2016-05-16 Mazur Karczew Aktualności

Zwycięzcy po meczu z Warką

Patryk Dąbkowski: Można powiedzieć, że kontrolowaliśmy mecz od samego początku. Cieszę się ze strzelonej bramki. Widać poprawę w grze całej drużyny, jednak zmiana trenera dobrze wpłynęła na cały zespół. Mam nadzieję, że utrzymamy taki poziom i będziemy walczyć o kolejne zwycięstwa.

Karol Skóra: Bardzo ważne pierwsze zwycięstwo na boisku w Karczewie od początku rundy wiosennej, te punkty były nam niezbędne, aby zwiększyć swoje szanse na utrzymanie. Cieszę się również ze strzelenia dwóch bramek, które dadzą mi pewność siebie w następnych spotkaniach. Liczę na kolejne 3 pkt z Żyrką i podtrzymanie passy strzeleckiej.

Kamil Rytel: Obawialiśmy się przeciwnika, ponieważ urywał punkty czołówce tabeli, więc do meczu podeszliśmy bardzo skoncentrowani i zmotywowani. Kontrolowalismy przebieg meczu. Warka stworzyla może jedną sytuację w 1.połowie. Cieszą na pewno kolejne bramki ze stałych fragmentów gry, chcoiaższkoda iż nie strzelilśmy karnego przed przerwą. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji z czego bardzo sie cieszymy. Dominujemy na boisku i to nabardziej potwierdza wynik 5:0