AKTUALNOŚCIKolejny krok w stronę awansu wykonany
2016-05-22 Mazur II Karczew Aktualności

Kolejny krok w stronę awansu wykonany

Mazur II wygral 1-0 (1-0) na wyjeździe z Walką Kosów. Gola na wagę wygranej strzelił obrońca Walki, ale bezcenny udział przy nim miał Bartek Miernicki. Do rozegrania pozostały 2 pojedynki z Orłami.

Mazur II: Rudzki - Trzepałka (73.Okrasa 85żk), Majchrzyk 63żk, Szymański, Bakuła - Glogowski Pytkowski - Miernicki 93żk, Olszanka, Kołodziejczyk (75.Matyja) - Łukasik (85.Biedrzycki)

Bramka: w 30 minucie Miernicki dogrywał piłkę wzdłuż linii i obrońca sobie sam wbił.

Damian Falkowski: Początek meczu przespany trochę przez zespół. Później dochodzimy juz do głosu, ale brakuje niestety w przekroju całego meczu dokładnego ostatniego podania, bo mamy dwie sytuacje, gdzie wychodzimy trzech na jednego. W końcówce nawet jedna gdzie czterech na jednego i nie potrafimy tego skończyć.

Bardzo ambitne zawody gospodarzy, którzy grali na pograniczu faulu, nie odpuszczali. Nie ułatwiamy sobie niestety życia, bo mając sytuacje w pierwszej połowie, mecz możemy zdecydowanie juz skończyć wbijajac dwie, trzy bramki, a nie robimy tego. Ważne kolejne punkty, zapominamy jednak już o tym i koncentrujemy się na wiceliderze, który przyjeżdża do nas za tydzień w niedzielę.