AKTUALNOŚCINieudane mecze rewanżowe Orlików
2016-05-28 U-11 (2005) U-10 (2006) Aktualności

Nieudane mecze rewanżowe Orlików

W środę i sobotę rozegraliśmy zaległe spotkania ligowe.

Pierwsze spotkanie graliśmy na wyjeździe z zespołem Sobienie Jeziory. Mecz otworzył się dla nas idealnie po celnym strzale Stasia prowadziliśmy jedną bramką. Przeciwnik szybko odpowiedział naszym chłopcom golem na wyrównanie. Drugą kwartę rozpoczęliśmy podobnie jak pierwszą od zdobycia gola. Tym razem futbolówkę w bramce umieścił Filip. Po kilku minutach jeden z naszych zawodników fauluje, gospodarze mają rzut wolny, który zamieniają w bramkę. Po 30 minutach meczu remis 2:2.

Trzecia kwarta bezbramkowa. Chłopcy przeprowadzili kilka dobrych akcji, niestety żadnej z nich nie udało się zamienić w gola. W czwartej kwarcie przeciwnik strzela ostatnią bramkę w tym meczu.

Mazur vs Sobienie Jeziory 2:3

Strzelcy bramek: Staś Przewodowski, Filip Janiak

W sobotni poranek graliśmy również na wyjeździe, tym razem przeciwnikiem był zespół z Wiązownej. Chłopcy stanęli do spotkania niezwykle zmotywowani, tym bardziej że pierwszy mecz z Advitem przegraliśmy 0:6.

Pierwsza kwarta zdecydowanie na plus dla naszych zawodników. Rozpoczynamy spotkanie od gola Stasia. Chwilę później Maks Dąbrowski po dobrze wykonanym rzucie wolnym podwyższa wynik i na przerwę schodzimy z wynikiem 2:0 dla nas. W drugiej kwarcie Advit strzela nam pierwszą bramkę. W trzeciej dokłada jeszcze jedną i na ostatnią część spotkania wychodzimy z remisem 2:2. Nasi chłopcy nie odpuszczają, mamy kilka niewykorzystanych sytuacji. Ale to przeciwnik okazuje się tym razem lepszy i strzela nam dwie kolejne bramki.

Mazur vs Advit 2:4

Strzelcy bramek: Staś Przewodowski, Maks Dąbrowski