AKTUALNOŚCIMazur II odstrzelił Orła
2016-05-29 Mazur II Karczew Aktualności

Mazur II odstrzelił Orła

Mazur II wygrał 3-0 (0-0) z dotychczasowym wiceliderem Orłem Baniocha. Dwie bramki zdobył Pikiewicz, a jedną Bakuła. W chwili obecnej Mazurowi II wystarczy remis w Parysowie, aby bez względu na rezultaty rywali, nie zająć na koniec sezonu miejsca niższego niż 2, które premiowane jest awansem.

Mazur II: Rudzki - Pytkowski Sudakowski Szymański Bakuła- Olszanka Bielecki - Miernicki (65.Kaczelnik) Grzymkowski (85.Biedrzycki) Pikiewicz (80.Okrasa) - Łukasik (65.Zając)

1-0 Pikiewicz asysta Bakuła
2-0 Pikiewicz as.Łukasik
3-0 Bakuła asysta Olszanka

Damian Falkowski: Mecz pod nasze dyktando. Spodziewałem się o wiele cięższego meczu tym bardziej ze Baniocha w tej rundzie wygrała wszystkie swoje mecze. Szkoda ze musieliśmy znowu zmarnować swoje setki w pierwszej połowie i czekać do drugiej polowy aż coś wpadnie, no ale lepiej późno niż wcale. Po pierwszej bramce rywale chyba rzucili ręcznik bo posypały się kolejne bramki i nie zagrozili w ogóle w drugiej połowie nam. Zdecydowanie zasluzylismy dzisiaj na ta wygraną.