AKTUALNOŚCIKolejne 3 punkty Juniorów'99
2016-05-29 U-17 (1999) Aktualności

Kolejne 3 punkty Juniorów'99

W XI kolejce RW Mazur podejmował drużynę Zorzy Kowali. Po dobrych 30 minutach Mazur prowadził 3 - 0 i nie wykorzystał co najmniej 2 dogodych sytuacji do podwyższenia rezultatu. Ambitnie grający goście walczyli i po błedzie naszej obrony i ładnej indywidualnej akcji napastnika z Kowali strzelili kontakową bramkę. Do przerwy 3 - 1. W drugiej połowie obraz gry uległ zmianie i to goście śmielej atakowali co udokumentowali bramką na 3-2. Mazur szybko odpowiedział i strzelił bramkę na 4-2. Goście mimo tego grali o swoje i strzelil dwie kolejne bramki doprowadzając do remisu 4 - 4. Naszczęscie Mazur uniknął "niespodzianki" wyprowadzając dwie skałdne akcje po których zdobyliśmy dwie bramki i wgrał 6-4.