AKTUALNOŚCILigowy weekend Orlików za nami
2016-06-06 U-11 (2005) U-10 (2006) Aktualności

Ligowy weekend Orlików za nami

Ósma kolejka rozrywek ligowych za nami. W sobotę Mazur II zagrał na wyjeździe mecz z zespołem STF Champion II Warszawa. Spotkanie rozpoczęło się dla nas niefortunnie, bo po pierwszych 4 minutach przegrywaliśmy 4:0. Mimo takiego wyniku, chłopcy przez pozostałe ponad 50 minut zdecydowanie dominowali na boisku.
Po celnych strzałach Kuby Rębkowskiego i Gabrysia mecz zakończył się wygraną gospodarzy 6:2.

STF Champion vs Mazur II 6:2

Strzelcy bramek:
Kuba Rębkowski, Gabryś Kołodziejczyk.

Zagraliśmy w składzie:
Blauth, Wyszomirski, Choroszko, Kurek, Kasprzak, Puławski, Suchecki, Niedziółka, Kołodziejczyk, Toure, Kiliszczyk, Żelazo, Rębkowski K, Rębkowski J.

W niedzielę nasza druga drużyna stanęła do walki o 3 punkty z zespołem Armado Warszawa. Spotkanie od pierwszej minuty bardzo wyrównane. Przez pierwsze 30 minut był bezbramkowy remis.

Dopiero w trzeciej kwarcie pojawiły się pierwsze bramki. Po faulu naszego zawodnika w polu karnym, sędzia odgwizduje "jedenastkę" dla przeciwnika i dodatkowo otrzymuje 2 minuty kary. Drużyna z Warszawy wykorzystuje szansę i wychodzi na prowadzenie. Grając w osłabieniu, po celnym strzale z dystansu Maksa szybko odrabiamy straty i na przerwę schodzimy z wynikiem 1:1.

W czwartej kwarcie robi się coraz bardziej gorąco, bo każda z drużyn próbuje strzelić wygranego gola. Chwila dekoncentracji naszych chłopców i przeciwnikowi udaję się trafić do bramki. W ostatnich minutach meczu, po dobrze wykonanym rzucie różnym, Fabian główką pokonuje bramkarza gospodarzy i znowu remis. Sędzia odgwizduje koniec meczu i wynik 2:2.

Armado Warszawa vs Mazur Karczew 2:2

Strzelcy bramek: Maks Dąbrowski, Fabian Kot

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Dąbrowski, Pałczyński, Łakomek, Stefanowicz, Janiak, Biedrzycki, Kot, Przewodowski, Wielgomasz, Misior, Osica