AKTUALNOŚCIDecydujące ostatnie sekundy u Żaków
2016-06-08 U-9 (2007) U-8 (2008) Aktualności

Decydujące ostatnie sekundy u Żaków

Od tego momentu przewagę dość dużą mieli gospodarze strzelając gola na 1-1 po naszym błędzie. Druga część to znów Ola daje nam prowadzenie 2-1, gospodarze wyrównują, a Kuba Gańko po mierzonym strzale znowu wyprowadza nas na prowadzenie. Trzecia kwarta najlepsza ze wszystkich z obu stron trwa wymiana ciosów dla nas 2 razy trafia Karol Nowak i prowadzimy 5-4. Czwarta kwarta horror gospodarze wyrównują, ale poraz kolejny zapomnieli o Oli która po dośrodkowaniu wykańcza sytuację strzelając piłkę brzuchem. Gospodarze ambitnie próbują wyrównać (Bartek Broniszewski fenomenalną interwencją ratuje nas w beznadziejnej sytuacji), a my gramy swoje i próbujemy wykorzystać nadarzajace się  sytuacje. Niedopowstrzymania dla obrońców jest Ola którą dopiero nieprzepisowo są w stanie powstrzymać obrońcy, a naszą obroną świetnie dyryguje Michał Trzaskowski.

I w końcówce stało się coś co długo będziemy pamiętać, najpierw na lewej stronie urywa się zawodnik gospodarzy i wykłada koledze piłkę i jest 6-6.
Ostatnia minuta to sytuacja stuprocentowa dla nas - Dominik Nowak wychodzi sam na sam z bramkarzem i niestety nie trafia w bramkę (wystarczyło wykazać troszkę spokoju i dograć do Oli która miała pusta bramkę), za chwilę ostatnia akcja meczu znów po lewej stronie urywa się najlepszy zawodnik Respektu i strzela nam gola (całą akcja była dość kontrowersyjna, gdyż gospodarze dwukrotnie dotykają piłkę ręką, niestety sędzia zinterpretował to inaczej).

Wracamy po meczu w dość smutnych nastrojach, gdyż absolutnie nie zasłużyliśmy na porażkę.
Tak grającej drużyny Mazura nie widzieliśmy już dawno, chłopcy walczyli i pomagali sobie jeden za drugiego.

MAZUREK WIELKIE BRAWA DLA WAS ZA TEN MECZ DLA KAŻDEGO! !!!!

Żaki U-9: RESPEKT Halinów - MAZUR Karczew 7-6
Bramki zdobyli :Ola Rzeszotek -3, Karol Nowak -2, Kuba Gańko -1

Wystąpili :Kuba Kłos, Bartek Broniszewski -Alex Mądry, Michał Trzaskowski, Michał Parzych, Mikołaj Włastowski, Kuba Gańko, Karol Nowak, Dominik Nowak, Ola Rzeszotek, Radek Teperek, Błażej Dyksiński

Plus meczu: dla lidera naszej defensywy Michała Trzaskowskiego (świetny debiut na nowej pozycji) i Oli Rzeszotek (przede wszystkim za przebiegnięty dystans w tym meczu no i wykończenie akcji).