AKTUALNOŚCIWyjazdowa i domowa porażka Juniorów
2016-06-13 U-16 (2000) Aktualności

Wyjazdowa i domowa porażka Juniorów

W środowe popołudnia swój kolejny mecz wyjazdowy rozegrał Mazur na boisku KS Raszyn 3:2 (2:2). Na prowadzenie wyprowadził zespół Kuba Kita, Mazur posiadał przewagę w sytuacja bramkowych, lecz zabrakło zimnej krwi pod bramką przeciwnika. Raszyn doprowadził do remisu a po błędzie naszej defensywy wyszedł na prowadzenie. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził ponownie Kita. Po zmianie stron długo utrzymywał się wynik remisowy, niestety w samej końcówce straciliśmy bramkę po niefortunnej interwencji naszego bramkarza.
Skład:
Kamiński- Kurowski, Jobda, Romanowski, Matyja- Grzanka, Buława, Brodowski- Wojtasik, Kita, Milczarek.
Grali również: Wosiński, Trzaskowski, Niedziółka, Wnorowski Sz, M., Walicki, Prokop.

W sobotę o 17 na stadionie im. Mariana Olszewskiego juniorzy Mazura podejmowali Perłę Złotokłos. Gospodarze zagrali w bardzo okrojonym składzie, gdyż część zawodników miała w tym czasie bal gimnazjalny, a kolejnych 2óch zagrało w meczu juniorów w lidze wojewódzkiej. Mazur przegrał 0:2 (0:2). Juniorzy mieli kilka okazji do zmiany wyniku, lecz zabrakło koncentracji pod bramką Perły. Szkoda, bo chłopcy zagrali w 2 połowie zdecydowanie odważniej, nie zabrakło walki i determinacji!