AKTUALNOŚCIPrzegrane z liderami grup Orlików
2016-06-13 U-11 (2005) U-10 (2006) Aktualności

Przegrane z liderami grup Orlików

W sobotę zagraliśmy spotkanie z liderem grupy Life Siennica. Mecz od początku pod dyktando gości. Już w pierwszej minucie spotkania tracimy pierwszą bramkę. Po faulu na zawodniku z Siennicy, zostaje podyktowany rzut wolny i goście prowadzą już 2:0. Druga kwarta podobna do pierwszej, przeciwnicy większą część czasu spędzają na naszej połowie. W tej kwarcie tracimy aż 4 bramki. Trzecia kwarta spotkania bardziej wyrównana, żadnej z drużyn nie udaje się celnie trafić do siatki. W czwartej kwarcie zespół z Siennicy "stawia kropkę nad i" dodaje do wyniku kolejną bramkę i wygrywa całe spotkanie 7:0.

Mazur II vs Life Siennica 0:7

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Toure, Suchecki, Kurek, Niedziółka, Kiliszczyk, Dąbrowski, Stefanowicz, Przewodowski, Janiak, Kołodziejczyk

W niedzielny poranek nasz drugi zespół udał się do Warszawy na spotkanie rewanżowe, również z liderem grupy ZWAREM. Wiedzieliśmy od początku, że przed nami trudne zadanie, mimo wszystko chłopcy odważnie stanęli do spotkania.

Pierwsza kwarta zdecydowanie wygrana przez gospodarzy. Zawodnicy z Warszawy czterokrotnie pokonali naszą obronę i bramkarza. Druga kwarta bardziej wyrównana, straciliśmy tylko jedną bramkę. Po 30 minutach spotkania przegrywamy 5:0.

Trzecia kwarta rozpoczyna się dla nas lepiej, bo po rzucie wolnym Filipa, dopisujemy na nasze konto pierwszą bramkę. Po chwili po dobrej akcji i celnym strzale z dystansu Kacpra Łakomka zmniejszamy dystans do przeciwnika o kolejny gol. Gospodarze szybko odpowiadają następną bramką. Po kilku minutach gry jeden z naszych zawodników fauluje chłopca ze Zwaru i sędzia dyktuje rzut karny. Przeciwnik celnie umieszcza piłkę w naszej bramce i na przerwę schodzimy z wynikiem 8:2. W ostatniej kwarcie gospodarze jeszcze dwukrotnie trafiają futbolówką do naszej bramki i całe spotkanie kończy się wynikiem 10:2.

Mazur vs ZWAR II Warszawa 2:10

Strzelcy bramek: Filip Janiak, Kacper Łakomek

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Pałczyński, Janiak, Dąbrowski, Łakomek, Kot, Blauth, Biedrzycki, Puławski