AKTUALNOŚCIStrzelcy i kartki wiosną
2016-07-02 Mazur Karczew Aktualności

Strzelcy i kartki wiosną

Nasi piłkarze w ubiegłym sezonie obejrzeli 82 żółtych kartek i 6 czerwonych. Najczęściej upominany był kapitan Damian Falkowski, który 10-krotnie spoglądał na żółty kartonik i 1 na czerwony.

IV-ligowy Mazur zdobył w 34 meczach: 70 bramek, a więc o 10 więcej niż rok temu. Bezwzględnym zwycięzcą we wszystkich kategoriach został Karol Skóra. Zdobył 23 bramki w lidze i 3 w Pucharze Polski oraz zaliczył 8 asyst. Karol został wicekrólem klasyfikacji strzelców IV Ligi. Wygrał ją Wojciech Wocial z Victorii Sulejówek z 28 trafieniami. Skóra został uhonorowany miejscem w 11-stce sezonu przez serwis Szydłowianki.

Miejsca na podium pod względem zdobytych bramek zajęli: Andrzej Kociński (8) i Kamil Rytel (5), mimo, że grał tylko wiosną. Szczegóły TUTAJ.

"Skórka" wygrał także klasyfikację "kanadyjską". Zdobył w niej 31 punktów. Wyprzedził w niej Kamila Gałązkę i Andrzeja Kocińskiego. Szczegóły poniżej:

PUNKTACJA KANADYJSKA SEZONU 2015/16: gole+asysty (w nawiasie bramki)