AKTUALNOŚCIPonure otwarcie
2016-08-10 Mazur Karczew Aktualności

Ponure otwarcie

Mecz rozpoczął się o zdecydowanej przewagi gospdarzy. Już w pierwszej akcji Kociński wpadł z piłką w pole karne, ale strzelił wprost w Domańskiego. Potem minimalnie głowami po rożnych przestrzelili Głogowski i Dąbkowski. Wreszcie w 23' Kociński nieczysto trafił w futbolówkę, po przedłużeniu wrzutki głową przez Raszkę. Chwilę później zapanowała konsternacja. W 25' Majewski uderzył z 17 metrów, złapał Anusiewicza na wykroku i piłka przy słupku zatrzepotała w siatce jego bramki.

Mogliśmy szybko odpowiedzieć, gdy w 28' po składnej akcji, piłkę kropnął nabiegający Popis, ale Domański przeniósł ją nad poprzeczką. Z kolei w 32' Barzyński w pojedynku sam na sam z Anusiewiczem, zdołał przedrzeć się przez jego blok, ale strzelił na tyle lekko, że Krawczyk głową zażegnał niebezpieczeństwo. W końcówce 1.połowy celnie uderzył Raszka, a Barzyński nie skorzystał z prezentu naszej obrony.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Mazur kreował sytuację, a goście czekali na kontry. W 54' przegrywaliśmy 0-2. Z 25 metrów piłkę uderzył z wolnego Barzyński, po drodze musnął ją Sobkowiak, co zmyliło bramkarza i zrobiło się 0-2. W  78' rozklepaliśmy obrońców, piłkę Szostakowi jak na tacy wyłozył Gałązka, a Piotrek trafił celnie przy słupku. Do końca spotkania goście momentami rozpaczliwie się bronili. W 90' Raszka próbował szczęścia piętką. Minutę później w polu karnym ręką zagrał Trzaska, ale arbiter nie podyktował jedenastki. W ostatniej akcji meczu, do wrzutki z rożnego podbiegł i Anusiewicz, ale niestety wynik meczu nie zmienił się.

MAZUR-LKS Promna 1-2 (0-1)
Gole: 78.Szostak (as.Gałązka) - 25.Majewski, 54.Sobkowiak

Mazur: Anusiewicz - Pielak, Głogowski, Krawczyk (46.Maruszewski), Dąbkowski (46.Piekut 69żk) - Zembol, Gałązka - Kociński (56.Szostak), Popis (67.Staluszka), Trzaskowski - Raszka