AKTUALNOŚCIInauguracja na minus
2016-08-31 U-17 (2000) Aktualności

Inauguracja na minus

W pierwszej kolejce rundy jesiennej juniorzy Mazura przegrali u siebie derbowe spotkanie ze Startem Otwock 0:2 (0:2).
W 6min. meczu rzut wolny pośredni z okolicy 11m powinien zakończyć się bramką dla Mazura, niestety niecelnie uderzał Brodowski a dobitka Wojtasika wylądowała na słupku. OKS stopniowo zwiększał przewagę i po indywidualnej akcji zdobył prowadzenie. Chwilę po tym goście podwyższyli wynik na 0:2. Tuż przed przerwą Mazur mógł zmniejszyć stratę bramkową, lecz strzał Nojka po dośrodkowaniu Niedziółki obronił bramkarz gości Piekarski.
Po przerwie wynik nie uległ zmianie. Już w środę kolejny mecz juniorów w Karczewie ze Świtem Nowy Dwór Maz. Zapraszamy!