AKTUALNOŚCIPodwójne zwycięstwo Młodzików U-12
2016-09-05 U-12 (2005) U-12 (2006) Aktualności

Podwójne zwycięstwo Młodzików U-12

W weekend nasi chłopcy rozpoczęli rozgrywki ligowe. W tym sezonie gramy już w lidze Młodzików, w 9 osobowych składach na większym boisku.

Jako pierwsi do walki o pierwsze punkty stanęli chłopcy z drużyny Mazur II. Ich przeciwnikiem był znany nam już zespół Sobienie Jeziory. Mecz rozgrywany był w systemie 2 x 30 minut. Chłopcy od pierwszych minut spotkania dominowali na boisku. Swoją pierwszą bramkę w rozgrywkach zdobył Kacper Kamiński. Na przerwę nasi zawodnicy schodzili z jednobramkową przewagę. W drugiej połowie nasza drużyna potwierdziła swoją dobrą dyspozycję strzelając przeciwnikowi kolejne bramki. Najpierw Kuba Kurek pięknym strzałem z dystansu pokonał bramkarza gości. Potem Filip bezpośrednio z rzutu rożnego umieścił futbolówkę w siatce przeciwnika. Kolejną do wyniku dopisał Kuba Rębkowski. Drużynie z Sobień tylko raz udało się celnie trafić w naszą bramkę. Całe spotkanie zakończyło się zasłużoną wygraną Mazura 4:1.

Mazur Karczew II vs Sobienie Jeziory 4:1
Zagraliśmy w składzie: Rosłoniec, Wyszomirski, Janiak, Rębkowski Kuba, Rębkowski Kacper, Osica, Choroszko, Ciszkowski, Kurek, Żelazo, Biedrzycki, Świerlikowski, Kamiński, Kiliszczyk, Niedziółka, Puławski, Sławiński
Strzelcy bramek: Kacper Kamiński, Kuba Kurek, Filip Janiak, Kuba Rębkowski

W niedzielny poranek druga nasza drużyna udała się na mecz wyjazdowy do Siennicy. Chłopcy od początku spotkania większość czasu spędzili na połowie przeciwnika. W pierwszej połowie meczu po celnym strzale Gabrysia prowadziliśmy 1:0. W drugiej części meczu nasi zawodnicy potwierdzili dominację podwyższając wynik o kolejne dwie bramki. Najpierw na listę strzelców wpisał się Kacper Łakomek, a potem Staś.
Mazur Karczew vs Life Siennica 3:0.
Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Blauth, Wielgomasz, Pałczyński, Toure, Dąbrowski, Łakomek, Stefanowicz, Kołodziejczyk, Misior, Przewodowski, Suchecki, Galas, Nowak
Strzelcy bramek: Gabryś Kołodziejczyk, Kacper Łakomek, Staś Przewodowski