AKTUALNOŚCIZabrakło skuteczności Orlikom
2016-09-10 U-10 (2007) Aktualności

Zabrakło skuteczności Orlikom

W drugiej kolejce przegrywamy w Halinowie 5-8.Początek meczu był w naszym wykonaniu bardzo słaby gdzie szybko tracimy 2 bramki po katastrofalnych błędach naszej obrony druga kwarta kolejne błędy obrony która przez większość meczu spała i jedyny gol po indywidualnej akcji Karola Nowaka sprawia że schodzimy na  przerwę  z wynikiem 1-4.Trzecia część i pierwsze pięć minut które należy zapomnieć (kolejne 3 bramki )i 1-7 od tego momentu zdecydowanie poprawiamy grę w dużej mierze dzięki Radkowi Teperkowi który sprawił że nasza obrona wygladala bardzo solidnie i  hat-trickowi ,,Ibry" zmniejszamy stratę do 3 bramek. 4 kwarta to nasza przewaga I Ola zmniejsza stratę do 5-7 ,w kolejnych minutach marnujemy multum sytuacji gdzie powinniśmy wyrównać stan meczu i na koniec tracimy kolejnego gola.Trzeba przyznać że na naszej drodze stanął świetnie usposobiony bramkarz Respektu.
W meczu zadebiutował Michał Grzęda  (2008) i zaprezentował się bardzo obiecująco.

Respekt Halinów - Mazur Karczew 8-5
Bramki :Karol Nowak -4,Ola Rzeszotek

W meczu wystapili : Bartek Broniszewski, Mikołaj Deleżuch -Radek Teperek, Karol Nowak, Dominik Nowak, Michał Trzaskowski, Michał Grzęda, Michał Parzych, Michał Krzycholik, Ola Rzeszotek, Oliwer Trzepałka, Kuba Gańko,

Plusy meczu : Radek Teperek  (przez kolegów nazwany ,,Król obrony"  nie do przejścia w pojedynkach 1x1),Karol Nowak  (dzięki jego bramka znów uwierzylismy w sukces ),Mikołaj Deleżuch  (kilka kapitalnych interwencji gdzie ratował nasza druzyne)