AKTUALNOŚCIInauguracyjna porażka i pierwsze 3pkt 2001/02
2016-09-11 U-16 (2001) Aktualności

Inauguracyjna porażka i pierwsze 3pkt 2001/02

Mazur 2001/2002 przegrał na inaugurację wyjazdowe spotkanie ze Spartą Jazgarzew 1:3 (1:1). W 1wszej połowie to młoda drużyna przyjezdnych dominowała na boisku,czego skutkiem była bramka Czarka Ćwieka. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali jeszcze Trzaskowski i Dąbrowski. Do przerwy schodzimy jednak z wynikiem remisowym 1:1. Po wznowieniu gra wygladała zdecydowanie gorzej, a zespół gospodarzy dominował fizycznie w każdej formacji. Niesłusznie podyktowany karny dla Sparty podciął skrzydła Mazurowi, a próbując doprowadzić do remisu, tracimy kolejna bramkę.

Zagraliśmy w składzie:
Sychowiec- Staszczuk, Glinkiewicz, Skowroński, Walicki- Prokop, Litwiniak, Stankiewicz- Dąbrowski, Trzaskowski, Ćwiek.
Grali również: Gajgier, Małecki, Krzemiński.

W środę 07.09 Mazur 01/02 rozegrał kolejny swój mecz wyjazdowy, tym razem w Siennicy. Mazur wygrał wysoko 1:4 (1:2).
Początek spotkania to spokojna i rozważna gra przyjezdnych z Karczewa. Niestety przy próbie rozegrania akcji, piłkę przejmuje skrzydłowy Siennicy i po dośrodkowaniu tracimy bramkę na 1:0. Grając dalej " swoje" doprowadzamy do remisu. Karnego wykorzystał Staszczuk. Przed gwizdkiem na przerwę Ćwiek Cezary pokonuje bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie 2 bramki dołożył Litwiniak. Szkoda kilku niewykorzystanych sytuacji sam na sam, bo wynik mógł być zdecydowanie wyższy.

Skład Mazura:
Sychowiec- Staszczuk, Glinkiewicz, Piskorz, Gajgier- Litwiniak, Stankiewicz, Traskowski- Dąbrowski, Ćwiek, Skowroński.
Grali rownież: Kamiński, Bodalski, Małecki, Prokop.