AKTUALNOŚCIStracona szansa na wyjazdowe zwycięstwo
2016-09-11 U-16 (2001) Aktualności

Stracona szansa na wyjazdowe zwycięstwo

W niedziele przedpołudnie juniorzy młodsi Mazura rozegrali kolejny mecz wyjazdowy z lokalnym rywalem MLKS Józefovią II Józefów. Początek spotkania to zdecydowana przewaga naszego zespołu i bramka Czarka Ćwieka po składnej akcji. W przeciągu 15min. nasz zespół nie wykorzystał 3-4 100% sytuacji bramkowych (Wojtasik, Ćwiek). Ale co się nie udało gościom to wykorzystali gospodarze. Po jednej z nielicznych akcji Józefovii (rzucie rożnym) do dogodnej sytuacji doszedł skrzydłowy rywali i silnym uderzeniem wpakował piłkę do bramki. Po przerwie Mazur próbował bezskutecznie atakować bramkę rywali, lecz akcje naszego zespołu nie były już tak składne, jak przed przerwą. Brakowało precyzji i koncentracji. Niestety w 68min. po rzucie wolnym dla gospodarzy piłka otarła się od naszego stopera i zupełnie zmyliła Kamińskiego. Przez ostatnie 10min. nasz zespół próbował doprowadzić do remisu, lecz akcje ofensywne kończyły się na 25-30m przed bramką przeciwnika. Czekamy na kolejny mecz i rehabilitację po niezasłużonej porażce.

Józefovia II Józefów - Mazur Karczew 2:1 (1:1) bramki: Cz. Ćwiek, P. Glinkiewicz sam.