AKTUALNOŚCIKolejne mecze ligowe za Młodzikami
2016-09-12 U-12 (2005) U-12 (2006) Aktualności

Kolejne mecze ligowe za Młodzikami

Drugi weekend rozgrywek ligowych za nami.

W sobotnie upalne popołudnie gościliśmy na naszym stadionie zespół z Otwocka. Nasi zawodnicy od początku spotkania zdecydowanie dominowali na boisku. W pierwszej połowie meczu, po ładnej akcji to jednak zawodnik gości umieścił piłkę w naszej bramce. To podziałało mobilizująco na naszych chłopców i po chwili wyrównującego gola strzelił Maks Dąbrowski. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1. W drugiej połowie meczu, po bardzo dobrej grze stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych. Niestety zabrakło zimnej krwi i odrobiny szczęścia żeby zamienić je na kolejne bramki. Temperatura i tempo meczu w końcowej fazie spotkania, sprawiły że nie ustrzegliśmy się błędu i przeciwnikowi udało się zdobyć gola na miarę wygranej.

Szkoda, bo to był dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu i nie zasłużyliśmy na przegraną. Ale to jest piłka i nie zawsze wygrywa lepszy na boisku.

Mazur vs OKS Start Otwock 1:2

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Blauth, Wielgomasz, Pałczyński, Toure, Dąbrowski, Łakomek, Stefanowicz, Kołodziejczyk, Misior, Przewodowski, Suchecki, Galas

Strzelcy bramek: Maks Dąbrowski

W niedzielę druga nasza drużyna zagrała spotkanie na wyjeździe z zespołem Progres Garwolin. Był to mecz bez historii. Na pierwszą połowę nasza drużyna nie dojechała. Po reprymendzie w przerwie graliśmy jak równy z równym. Niestety przegrywaliśmy już 4:0. Udało nam się złapać kontakt na 4:2 po bramkach Filipa i Maksa Nowaka. Mieliśmy kilka niewykorzystanych sytuacji na podwyższenie wyniku.

Mazur II vs Progres Garwolin 2:6

Zagraliśmy w składzie: Rosłoniec, Wyszomirski, Janiak, Rębkowski Kuba, Rębkowski Kacper, Osica, Choroszko, Ciszkowski, Kurek, Żelazo, Biedrzycki, Świerlikowski, Kamiński, Kiliszczyk, Niedziółka, Puławski, Sławiński, Nowak.

Strzelcy bramek: Filip Janiak, Maks Nowak