AKTUALNOŚCIGrzęda Knock Out!
2016-09-18 U-9 (2008) Aktualności

Grzęda Knock Out!

W 2.kolejce w meczu na szczycie zmierzyliśmy się z Mazowszem. Przy wsparciu swoich kibiców, zaczęliśmy mega słabo, bo już w 1 minucie straciliśmy gola, a do pierwszej kwarty bylo 0-2. Druga kwarta to gol Grosika i przegrywamy 1-2. Grosik daje nam remis i nasza przewaga rośnie z sekundy na sekundę. W końcu Oli daje nam prowadzenie 3-2. Końcówka,  wielkie nerwy i nagle po strzale z wolnego jest remis. Następuje ostatnia minuta meczu, gdzie Wiktor Kocielnik posyła kapitalną piłkę do Michaa Grządy a TEN  staje sie naszym BOHATEREM strzelajac gola w ostatnich sekundach meczu!!

MAZUR Karczew -Mazowsze Mietne 4-3

Gole: Sebastian Grochowski-2, Oliwier Trzepłka, Michał Grzęda

Wystąpili: Kuba Kłos, Mikołaj Deleżuch - Kuba Skorupka, Oliwier Trzepałka, Antek Wodzyński, Kuba Skorupka, Mikołaj Stankiewicz, Sebastian Grochowski, Michał Grzęda, Michał Parzych

Plus meczu: zdecydowanie dla dwóch chłopców którzy dali popis gry w obronie Michał Grzeda i Mikołaj Delezuch (dzięki tym chłopcom w tym meczu powstrzymaliśmy wszelkie akcje przeciwników). Wielkie brawa dla MEGA WALECZNEJ DRUZYNY MAZURKA!!!