AKTUALNOŚCIRewelacyjny występ Orlików
2016-09-18 U-10 (2007) Aktualności

Rewelacyjny występ Orlików

W meczu 3 Kolejki zmierzylismy sie z niepokanana druzyna z Osiecka.

Mega mobilizacja chlopcow sprawiła ze od pierwszej minuty zdominowalismy faworytow do zwyciestwa i po przepieknym uderzenieum z glowy ,,Messiego"wychodzimy na prowedzenie.Ola jak zwykle jest bezbledna i po plaskim uderzeniu daje nam prowadzenie 2-0.Druga Kwarta bez bramek chociaz mielismy mase sytuacji..3 Kwarta i po 30 sek tracimy bramke bo bledzie obroncy jest 2-1 ale chlopcow to nie zalamuje i walcza jak o ,,życie" czego wynikiem dwa gole Ibry(ktory gra w obronie kapitalne zawody).Czwarta kwarta mega nasza dominacja i glupio stacony gol wynik 4-2 ale na szczescie fenomenalne wejscie Michala Krzycholika i przepiekny gol rozwiewa wszelkie złudzenia gosci.

Mazur Karczew-GKS Osieck 5-2

Gole:
Karol Nowak-2,Ola Rzeszotek.Dominik Nowak,Michal Krzycholik

CŁOPCY ZAGRALI W TYM MECZU MEGA ZAWODY WIELKIE BRAWA DLA NICH!!!

W meczu wystapili:Bartek Broniszewski,Kuba Kłos-Dominik Nowak,Karol Nowak,Oliwier Trzepałka.Ola Rzeszotek,Radek Teperek,Michal Trzaskowski,Michal Grzeda,Kuba Ganko,Sebastian Grochowski,Mikolaj Wlastowski

Plus meczu: ABSOLUTNIE CAŁA DRUZYNA NASZEGO MAZURKA!!!(,,Jeden za wszystkich wszyscy za jednego')