AKTUALNOŚCINajmłodsi Juniorzy gromią Grom
2016-09-18 U-16 (2001) Aktualności

Najmłodsi Juniorzy gromią Grom

W niedzielne popołudnie juniorzy Mazura zagrali kolejny mecz ligowy, podejmując u siebie Grom Warszawa. Goście bronili się skutecznie do 10min. Później do bramki trafiali już wyłącznie gospodarze. Mazur do przerwy prowadził wysoko, bo aż 7:0! Po przerwie juniorzy trafili jeszcze 4razy, lecz brakowało skuteczności i chłodnej głowy pod bramką rywala. Kolejny mecz już w najbliższą środę. Miejmy nadzieję,że chłopcy podtrzymają skuteczność.

Mazur Karczew- Grom Warszawa 11:0 (7:0)
bramki: Litwiniak x3, Krzemiński x2, Gajgier, Ćwiek, Trzaskowski, Stankiewicz, Sychowiec, Dąbrowski.