AKTUALNOŚCIDwa oblicza Trampkarzy z SF Warszawa
2016-09-24 U-14 (2003) Aktualności

Dwa oblicza Trampkarzy z SF Warszawa

Po blisko 40 godzinach od ostatnio zakończonego meczu, przyszło nam w dniu dzisiejszym zmierzyć się z zespołem SF Warszawa. Ustawienie wyjściowe naszej drużyny wyglądało inaczej niż zazwyczaj. Roszady w każdej z formacji spowodowały niepewność i brak płynności w grze oraz sporo niecelnych podań.

Pierwszą okazję mieliśmy w 20 minucie, po podaniu "Chimka" do wbiegającego "Miszora" w pole karne, a jego strzał obronił bramkarz z Warszawy. Goście mogli strzelić swoje bramki 4, 8 i 10 minut później - trzy bardzo dogodne sytuacje nie wykorzystali zawodnicy SF, za każdym razem wzorowo w bramce zachował się "Misiek". Niby prowadziliśmy grę i większość czasu rozgrywaliśmy piłkę na połowie rywala, ale w tej części meczu po naszych błędach i kontrach, to goście nawet trzykrotnie mogli nas skarcić. Po koniec pierwszej połowy doczekaliśmy się goli. Najpierw prezent podarował nasz bramkarz napastnikowi gości, z czego oczywiście skorzystał i umieścił piłkę w bramce, a kilka chwil później do remisu doprowadził "Miszor" po akcji z debiutującym w naszej drużynie Karolem Bonieckim. Druga połowa w naszym wykonaniu była lepsza. Powrót do standardowego ustawienia drużyny, spowodował od pierwszych minut większą pewność w grze i strzelone bramki. Uspokoiło to grę naszego zespołu, która z minuty na minutę wyglądała coraz lepiej. Drużyna z Wilanowa pokazała się w Karczewie z dobrej strony, ale po pierwszej rundzie sezonu zajmuje 3 miejsce tuż za naszą drużyną.
Za nami 7 kolejek ligowych i dopiero pierwszy mecz, który zagraliśmy w roli gospodarzy. Teraz przed nami jeszcze 5 spotkań pod rząd, które rozegramy w Karczewie. W niedzielę 02.10.2016 o 12.30 podejmujemy w 8 kolejce Mazur Radzymin - będzie to początek rundy rewanżowej.

Zagraliśmy w składzie:

Krydowski (Wojdasiewicz)

Nakonieczny, Kozłowski, Kamiński M.(Chojecki), Rewer (Końca)

Niedziółka, Jałocha, Trzaskowski

Kamiński P.(Łukaszewski), Majchrzak (Brojek), Łukasik (Boniecki)

Strzelcy bramek:

1:1 Kamiński P. as. Boniecki., 2:1 Kamiński P. as. Jałocha, 3:1 Boniecki as Jałocha, 4:1 Trzaskowski

I WLT U-14  LKS Mazur Karczew - SF Warszawa 4:1 (1:1)