AKTUALNOŚCIPrzedmecz z Wilgą dla Rezerw
2016-10-02 Mazur II Karczew Aktualności

Przedmecz z Wilgą dla Rezerw

W pojedynku rezerwistów IV-ligowego Mazura i Wilgi, górą nasi. Dwójka wygrała 3-1 (1-0). Bramki zdobyli z rzutów karnych Grzegorz Bielecki i Marcin Wojciechowski oraz z gry Dominik Staluszka. W sobotę spotkają się w Karczewie pierwsze zespoły.

W 80 minucie za drugą żółtą kartkę z boiska usunięty został Bartek Miernicki.

Mazur II: Rudzki - Miernicki 80ck, Kocielnik Lasecki Domański - Bielecki Gędzielewski (80.Biedrzycki) - Trzepałka (65.Trzaskowski II) Wojciechowski, J.Trzaskowski (85.Łukasik) - Staluszka (60.Stanaszek)

Damian Falkowski: Ciężki mecz. Na początku spotkania mieliśmy sytuacje, które powinniśmy zakończyć i podwyższyć prowadzenie po wykorzystanym karnym. W drugiej połowie nie weszliśmy dobrze w mecz. Pierwsza bramka stracona przez nas w tym sezonie, stracona przez nasze gapiostwo była napewno do uniknięcia. Błąd przy stałym fragmencie w kryciu i stało się - passa została przerwana.

Zespół odpowiedział na ta stratę bramki bardzo dobrze strzelając kolejne dwa gole. Chłopaki pokazali charakter po straconej bramce, bo Wilga miała moment po przerwie że poczuła szanse na jakieś punkty po zdobyciu wyrównujacej bramki, ale wybiliśmy to jej z głowy.

Cieszy wygrana odskakujemy drużynie z Garwolin na 9 pkt, za tydzień mecz na szczycie z liderem z Maciejowic do którego tracimy 2 pkt i który jak dotąd odniósł komplet zwycięstw, postaramy się o kolejne punkty.