AKTUALNOŚCIDwucyfrówka U-16 na sztucznej nawierzchni
2016-10-02 U-16 (2001) Aktualności

Dwucyfrówka U-16 na sztucznej nawierzchni

W 1wszym meczu rundy rewanżowej juniorzy młodsi Mazura wygrali na własnym boisku z PKS Life Siennica 10:0 (3:0).
Mecz rozpoczął się od ataku ze strony gospodarzy. Kilka dogodnych sytuacji nie wykorzystali Ćwiek, Litwiniak, Trzaskowski. W 18min. spotkania kapitalnym uderzeniem z 26m popisał się Dąbrowski, trafiając w samo okienko bramki. Do przerwy Mazur strzelił jeszcze 2 bramki autorstwa Bartka Trzaskowskiego i Pawła Glinkiewicza.

Po przerwie worek z bramkami rozerwał Stankiewicz, po idealnym podaniu ze środka pola od "Gliny". Kolejne trafienia (4bramki) zdobył Czarek Ćwiek, który zdecydowanie lepiej ustawił celownik, aniżeli w 1połowie. Do listy strzelców wpisali się również: Bartek Trzaskowski, Patryk Małecki.