AKTUALNOŚCIRemis Żaków po zaciętym meczu
2016-10-02 U-8 (2009) Aktualności

Remis Żaków po zaciętym meczu

Mecz z Drukarzem Warszawa był trzecim z rzędu, w którym Żaki U-8 nie dały się pokonać. Po bardzo zaciętym meczu i bramce w ostatniej minucie, spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Przed ostatnią kwartą, goście prowadzili 1:3, jednak walka do samego końca oraz niesamowite zaangażowanie sprawiły, że obie drużyny podzieliły się punktami. Bramkę na 1:0 zdobył Wiktor Gębicki, dwie kolejne dołożył Aleksander Piórczyński.
W następnej kolejce rozpoczniemy już rundę rewanżową. W sobotę (8.10) na wyjeździe podejmiemy aktualnego lidera, ZWAR Warszawa.

Mazur - Drukarz 3:3