AKTUALNOŚCIU-9 gromi
2016-10-02 U-9 (2008) Aktualności

U-9 gromi

W spotkaniu przeciwko Victorii Sulejówek kolejny triumf notują chłopcy z rocznika 2008, którzy wygrywają z przeciwnikiem 16-2! 1.kwarta to popis naszych chłopców, którzy grają rewelacyjne zawody strzelajac pięć goli, a ktorych mogło byc jeszcze dużo więcej.

2 i 3 kwarta jest w naszym wykonaniu nieco słabsza (zwłaszcza skuteczność zawodzi) następuje kilka błedów w obronie, które sprawiają że goscie którzy walczyli bardzo ambitnie strzelaja nam bramki. Mimo tego wynik nawet przez moment nie jest zagrożony i dzięki kolejnym golom powiększamy przewagę. 4 kwarta w naszym wykonaniu dużo lepsza sprawia że przewaga Mazurka dalej sie powiększa i na końcu meczu wynosi +12 bramek

Mazur Karczew-Victoria Sulejówek 16-2

Bramki zdobyli:Sebastian Grochowski-9,Oliwier Trzepałka-5,Antek Wodzynski,Mikołaj Deleżuch

Wystapili:Mikołaj Delezuch-Sebastian Grochowski,Wiktor Kocielnik,Oliwier Trzepałka,Kuba Skorupka,Michał Grzeda,Kazio Basaj,Kuba Moskala,Mikołaj Stankiewicz,Antek Wodzynski,Maciek Rżążewski

Plus meczu:Sebastian Grochowski(9 goli głownie z pozycji lewego obroncy robi wrażenie a także trzy asysty po których koledzy zdobyli gole) oraz Wiktor Kocielnik (dopoki grał na srodku obrony przeciwnik nie był w stanie przedrzec sie  w poblize naszej bramki)