AKTUALNOŚCIGrad bramek Trampkarzy z Radzyminem
2016-10-03 U-14 (2003) Aktualności

Grad bramek Trampkarzy z Radzyminem

W niedzielę 02.10.2016 o 12.30 rozegraliśmy w Karczewie mecz z jednym ze słabszych przeciwników ligowych obecnego sezonu. Naszych dzisiejszych rywali od pierwszych do ostatnich minut zepchnęliśmy do głębokiej defensywy, rozgrywając piłkę w większości czasu na ich połowie boiska.

Wynik odzwierciedla to co się działo na boisku, drugie tyle sytuacji zostało niewykorzystanych przez naszych zawodników. Brawo za determinację i ofensywną grę od samego początku meczu, tego właśnie czasami brakowało w poprzednich spotkaniach. Dzisiaj na boisku pokazała się szeroka kadra w większym wymiarze czasowym niż zwykle.

W niedzielę 09.10.2016 o 10.30 podejmujemy w 9 kolejce Victorię Sulejówek - prawdopodobnie zagramy pierwszy raz mecz ligowy w Karczewie na sztucznej nawierzchni.

Zagraliśmy w składzie:

Krydowski (Wojdasiewicz)

Łukasik (Baciński), Kozłowski, Ćwiek (Brojek), Rewer (Boniecki)

Trzaskowski, Niedziółka, Jałocha (Kędziorek)

Chojecki (Końca), Kamiński P. (Łukaszewski), Majchrzak

Strzelcy bramek:

1:0 Chojecki as. Rewer, 2:0 Kamiński P. as. Chojecki, 3:0 Jałocha, 4:0 Kamiński P. as. Jałocha, 5:0 Jałocha as. Trzaskowski, 6:0 Kamiński P., 7:0 Łukasik as. Rewer, 8:0 Łukasik as. Niedziółka, 9:0 Kamiński P. as. Majchrzak, 10:0 Brojek as. Łukasik, 11:0 Jałocha as. Końca

I WLT U-14  LKS Mazur Karczew - RKS Mazur Radzymin 11:0 (5:0)