AKTUALNOŚCIWygrana i remis Młodzików U-12
2016-10-08 U-12 (2005) U-12 (2006) Aktualności

Wygrana i remis Młodzików U-12

Dwa mecze ligowe za nami. Pierwszy wygrany przez naszych chłopców z drużyną Sobienie Jeziory. To kolejny dobry mecz zespołu. Z tyłu w zasadzie bezbłędnie. Dobra skuteczność napastników. Chłopcy zrealizowali przedmeczowe założenia i to przyniosło skutek w postaci 3 punktów. W pierwszej połowie bramkę zdobył Kuba Kurek. W drugiej nasi zawodnicy dodali jeszcze 3 trafienia - Fabianx2 i z rzutu karnego Kuba Lemieszka.

Mazur II vs Sobienie Jeziory 4:0

Zagraliśmy w składzie: K. Lemieszka, M. Rosłoniec, K. Kasprzak, K. Choroszko, K. Rębkowski, K. Kurek, K. Osica, Ł. Żelazo, S. Niedziółka, K. Świerlikowski, K. Kamiński, J. Puławski, M. Kiliszczyk, M. Małolepszy, F. Kot, J. Rębkowski, M. Sławiński, M. Nowak

Strzelcy bramek: Fabian Kotx2, Kuba Kurek, Kuba Lemieszka

Drugie ze spotkań, to mecz rewanżowy z zespołem Life Siennica. Był to ważny mecz, bo z przeciwnikiem mamy taką samą ilość punktów, a walczymy o awans. Pierwsza połowa nerwowa, bo szybko tracimy bramkę. Po chwili Wiktorowi po zamieszaniu w polu karnym udaje się pokonać bramkarza gości i doprowadzamy do remisu. Po kilku minutach po naszych błędach strzelamy sobie "samobója". I znowu musimy gonić wynik. Tym razem do wyrównania po celnym strzale doprowadza Staś. Przeciwnik odpowiada kolejny raz i na przerwę schodzimy z wynikiem 2:3. W drugiej połowie chłopcy walczą o zdobycie bramki. Po dobrej akcji Dawid umieszcza futbolówkę w siatce gości. Całe spotkanie kończy się remisem 3:3. Za tydzień derby w Otwocku.

Mazur vs Life Siennica 3:3

Zagraliśmy w składzie: K. Lemieszka, K. Blauth, M. Dąbrowski, O. Pałczyński, S. Toure, M. Wielgomasz,
W. Biedrzycki, K. Stefanowicz, K. Misior, G. Kołodziejczyk, K. Suchecki, S. Przewodowski, B. Galas,