AKTUALNOŚCIDwójka triumfuje na szczycie
2016-10-09 Mazur II Karczew Aktualności

Dwójka triumfuje na szczycie

W niedzielę odbył się pojedynek na szczycie Klasy A. Mazur II pokonał głónego rywala do awansu Wisłę Maciejowice 3-1 (1-1). Bramkę wyrównującą zdobył Marcin Wojciechowski. Po przerwie dołożył drugą, a wynik ustalił Bartosz Biedrzycki. Obecnie Mazur został samotnym liderem Klasy A.

0-1 6 minuta - karny
1-1 28 minuta Wojciechowski as.Trzaskowski Jakub
2-1 65 minuta karny Wojciechowski as.Trzepałka
3-1 78 minuta Biedrzycki as.Stanaszek

Mazur II: Rudzki - Kołodziejczyk (65.Trzaskowski Michał II), Zieliński, Cisek , Domański - Gedzielewski, Falkowski (85.Łukasik) - Trzaskowski Jakub (70.Biedrzycki) , Wojciechowski, Trzepalka - Stanaszek

Damian Falkowski: Mecz na szczycie A klasy o pozycję lidera. Niestety z powodu kontuzji, chorób , innego rodzaju wypadków  nie mogłem skorzystać z  5/6 zawodników kluczowych dla tej drużyny, poza tym nie mogliśmy skorzystać z nikogo z pierwszego zespołu bo ten też ma swoje problemy z kontuzjami, więc dzisiejszy mecz był małą niewiadomą.  Wiedziałem że będzie ciężko i początek meczu to pokazał. Szybko stracona bramka,  eksperymentalny skład, zajęło nam z 20 minut wejście w mecz i od tej chwili zaczęliśmy grać to co chcemy.

W drugiej połowie juz zagraliśmy tez wyżej i lepiej. Chciałbym pogratulować chłopakom ze w takim meczu z 0-1 podnoszą się i pokazują charakter. Nikt nie chce siedzieć na ławce, dobre zmiany rezerwowych dają mi tylko pozytywny ból głowy. Jeszcze raz brawa dla chłopaków - mamy lidera, ale wiemy że zawsze trudniej jest utrzymać się na szczycie niż na niego wejść. Za tydzień Dziecinów, który jest w formie i zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.