AKTUALNOŚCIPorażka Żaków w Międzylesiu
2016-10-09 U-8 (2009) Aktualności

Porażka Żaków w Międzylesiu

Niestety nie udało się przedłużyć passy meczów bez porażki do 4. W wyjazdowym spotkaniu ulegliśmy liderowi naszej grupy, ZWAR-owi Warszawa 9:2. Słabe otwarcie meczu w naszym wykonaniu rozstrzygnęło spotkanie, bowiem po pierwszych 15 minutach przegrywaliśmy już 4:0. Potem mecz nieco się wyrównał,jednak gospodarze w ciągu kolejnych 45 minut strzelili 5 goli i w pełni zasłuzenie wygrali całe spotkanie 9:2. bramki dla nas strzelali Franek Litwiniak oraz Wiktor Gębicki.
Kolejne spotanie, rozegramy w najbliższą sobotę. O godzinie 15:00, zmierzymy się w Karczewie z Respektem Halinów.

ZWAR Warszawa - Mazur Karczew 9:2