AKTUALNOŚCIZwycięstwo Juniorów w Mińsku
2016-10-10 U-19 (1999) Aktualności

Zwycięstwo Juniorów w Mińsku

W kolejnym meczu ILW Mazur udał się do drużyny MOSiR Mińsk która jak zawsze prezentowała bardzo dobry poziom. Oczywiście gospodarze byli faworytem spotkania i podczas meczu zauważyć można było ich optyczną przewagę. Mazur jednak grał przyzwoicie w obronie i wychodził obronną ręką odpierajac ataki gospodarzy.

Dodatkowo na początku meczu Dominik Staluszka wykonał perfekcyjnie rzut wolny i niespodziewanie  wyprowadził Mazura na prowadzenie. Przed przerwą gospodarze dopięli swego zdobywając gola na 1-1.

Tuż po przerwie błąd obrony faul i rzut karny który dał gospodarzom prowadzenie 2-1. Na szczęście Mazur nie złożył broni i dwukrotnie po stałych fragmentach znakomicie odnalazł się w polu karnym Bartek Jobda doprowadzając do remisu, a następnie wyprowadzając Mazura na prowadzenie.  Chwilę później Staluszka nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem, na szczęście Mazura ta sytuacja się nie zemściła i po końcowym gwizdku goście cieszyli się ze zwycięstwa.

Głasek Kocielnik Korzeniewski Ziemichód Kaczelnik Chodkiewicz Jobda Michalik Staluszka Iwaszkiewicz Masny