AKTUALNOŚCIMazur sforsował Wisłę
2016-10-15 Mazur II Karczew Aktualności

Mazur sforsował Wisłę

W Dziecinowie odbyły się kolejne powiatowe derby w Klasie A. Do przerwy po bramkach Olszanki i Stanaszka Mazur II prowadził z Wisłą 2-0. W 2.połowie dołożył jeszcze 4 bramki! Strzelcami byli: dwukrotnie z karnych Wojciechowski, Trzaskowski i Stanaszek. 6-0! Brawo!

1-0 20' min Olszanka as Trzepalka
2-0 34' min Stanaszek as Wojciechowski
3-0 51' min Wojciechowski rzut karny faul na J.Trzaskowskim
4-0 70' min J.Trzaskowski as.Gałązka
5-0 72' min Wojciechowski rzut karny faul na J.Trzaskowskim
6-0 85' min Stanaszek as Zieliński

Mazur II: Rudzki (80.Poncyliusz)- Trzepałka Zieliński Cisek Domański - Olszanka Gałązka - Trzaskowski Jakub , Wojciechowski (65.Łukasik), Trzaskowski Michał II (70.Biedrzycki ) - Stanaszek

Damian Falkowski: Przed meczem miałem lekkie obawy co do tego meczu. Spodziewałem się większego zagrożenia ze strony gospodarzy i takowe było tylko na początku meczu. Od 15 minuty dominowaliśmy na boisku, mimo że boisko nie było za dobre, staraliśmy się grać jak najwięcej piłka. Początek drugiej połowy i bramka z karnego kompletnie odebrała juz chęci i zapał gospodarzom, wpadły kolejne bramki, mogło wpaść zdecydowanie więcej. Cieszy że mam tak szeroką kadrę i nawet mimo kontuzji innych wypadkowych wszyscy zawodnicy dają tej drużynie coś od siebie, brawa dla chłopaków, kolejny ciężki wyjazd i kolejne trzy punkty wracają z nami do Karczewa