AKTUALNOŚCIZwycięstwo U-16 w rewanżu
2016-10-16 U-16 (2001) Aktualności

Zwycięstwo U-16 w rewanżu

W niedzielę Mazur podejmował Spartę Jazgarzew i zrewanżował się rywalom za porażkę z poprzedniego spotkania wygrywając 3:1.
Początek spotkania to optyczna przewaga gospodarzy, którzy skutecznie wymieniali podania do 20m. przed bramką rywala. Po jednej z takich akcji i skutecznym presingu, piłkę przejął Czarek Ćwiek i w sytuacji sam na sam został sfaulowany przez bramkarza gości. Rzut karny skutecznie wykonał Staszczuk. Jazgarzew ograniczał się wyłącznie do kontr, i po jednej z takich akcji wyrównał stan meczu.
Po przerwie goście bronili się skutecznie, wyprowadzając groźne kontrataki. Mazur miał swoje szanse na kolejne bramki, lecz podobnie, jak w 1 połowie akcje naszego zespołu kończyły się na 20m. przed bramką rywala. W 70min. po szybkim wykonaniu rzutu rożnego do piłki dobiegł Gajgier i lewą nogą pięknym uderzeniem pokonał bramkarza Sparty. Na 3:1 trafił Małecki, który popisał się indywidualną akcją.

Mazur Karczew - Sparta Jazgarzew 3:1 (1:1)
bramki: Staszczuk, Gajgier, Małecki