AKTUALNOŚCIU-14 Niespodzianka nad Jagodzianką
2016-10-16 U-14 (2003) Aktualności

U-14 Niespodzianka nad Jagodzianką

W niedzielę 16.10.2016 o 13.00 rozegraliśmy w Karczewie mecz z Józefovią Józefów. Wyjściowa jedenastka dość eksperymentalna, dopiero po upływie dłuższego czasu doczekaliśmy się pierwszych korekt w składzie i ustawieniu drużyny. Wynik pierwszej połowy brzmiał sensacyjnie - 2:0 dla gości.

W pierwszej części spotkania przy stanie 0:2 zmarnowaliśmy rzut karny i dwie 100% sytuacje, kiedy nasz pomocnik wychodząc sam na sam minął bramkarza, ale nie zdołał umieścić piłki w pustej już bramce i przegrany pojedynek naszego napastnika sam na sam z bramkarzem gości. W tej części meczu oprócz tych sytuacji jeszcze czterokrotnie popisał się bardzo dobrymi interwencjami bramkarz Józefovii zapobiegając utracie goli.

Druga połowa to już większa przewaga naszej drużyny, ale nadal słaba skuteczność (kolejny przegrany pojedynek napastników z bramkarzem gości) była przeszkodą do uzyskania korzystniejszego wyniku. Drugi niewykorzystany rzut karny i powinien być trzeci którego sędzia nie podyktował :(  kiedy obrońca przewracając się trącił ręką nogi naszego napastnika wychodzącego sam na sam, spowodowały coraz większą nerwowość w grze. Józefovia sporadycznie kontrowała i po jednym z takich ataków dobrze spisał się nasz bramkarz. Duża ilość fauli i przerw z pewnością obniżają ocenę tej części meczu.

Drużyna gości zagrała ambitnie i wyjątkowo skutecznie, odważnie poczynając sobie od początku meczu wykorzystując wszystkie swoje okazje do strzelenia gola. Nam z kolei nie wszystko wychodziło, czasami graliśmy za nerwowo i brakowało ostatniego precyzyjnego podania. Pomimo tego drużyna znów pokazała charakter walcząc do końca o zmianę niekorzystnego rezultatu. Był to trzeci mecz z ostatnich czterech rozegrany na własnym boisku, w którym gonimy wynik, ale jak widać po dzisiejszym spotkaniu, nie zawsze będziemy w stanie wygrywać.

W sobotę 22.10.2016 o 11.00 podejmujemy w 11 kolejce Football Talents Warszawa.