AKTUALNOŚCIRemis Orlików na własne życzenie
2016-10-18 U-10 (2007) Aktualności

Remis Orlików na własne życzenie

W 7 kolejce rywalem naszym był Respekt Halinów. W tym dniu  mogliśmy liczyć  na praktycznie najmocniejszy skład na jaki obecnie nas stać co od początku przełożyło  się  na naszą grę. 1 kwarta to najlepsza część gry w tym sezonie. Kapitalne zawody rozgrywają Kuba  Ganko (3 gole w tej części ) i Sebastian Grochowski  (2 asysty) i na przerwę schodzimy prowadząc 3-0 .Druga kwarta po kilku zmianach w drużynie i sporych błędach kończy się porażką 0-4.Mimo chwilowego kryzysu i stracie kolejnego gola w 3 kwarcie nie zalamujemy się i dwa gole(oba ładnej urody)strzelają bracia Karol  i Dominik Nowak. 4 kwarta to chustawka  emocji przepiękny strzał Grosika w okienko oraz gol Karola Nowaka sprawia że prowadzimy juz 7-5.Kolejne min to masa naszych sytuacji (trzy razy pilka ląduje na poprzeczce gosci) i koszmarne ostatnie minuty gdzie po dwóch katastrofalnych błędach obrony (w zasadzie sami sobie strzelamy) remisujemy wygrane spotkanie.
Mazur Karczew - Respekt Halinów 7-7
Gole:Kuba Ganko -3,Sebastian Grochowski, Karol Nowak -2,Dominik Nowak

Wystąpili :
Kuba Kłos, Bartek Broniszewski -Dominik Nowak, Michał Trzaskowski, Michał Parzych, Radek Teperek, Mikołaj Włastowski, Karol Nowak, Oliwer Trzepalka, Ola Rzeszotek, Michał Krzycholik Maks Matuszewski Sebastian Grochowski

Plus meczu:Kuba Gańko  (3 gole i wiele dobrych akcji), Sebastian Grochowski  (1 gol i 2 asysty świetna postawa w całym meczu),Bartek Broniszewski  (bardzo pewny punkt druzyny)