AKTUALNOŚCISnajper odstrzelił punkt
2016-10-23 Mazur II Karczew Aktualności

Snajper odstrzelił punkt

Mazur II prowadził do przerwy ze Snajperem Sośninka 1-0. Bramkę zdobył w 14' Dominik Staluszka, asystował Kacper Choim. Niestety goście wykorzystali jedyną kontrę w meczu w 84' i doprowadzili do remisu. To pierwsza, jesienna strata punktów Dwójki w ostatnim meczu ligowym w Karczewie.

Mazur II: Rudzki - Trzepałka Zieliński Sudakowski żk, Domański (46.Wojciechowski) - Gedzielewski Michalik - Choim (65.M .Trzaskowski II) Stanaszek (60.Cisek) J.Trzaskowski - Staluszka

Damian Falkowski: Strata punktów na własnym boisku bardzo boli - w dodatku po takim meczu, ale taka jest piłka. Mecz życia bramkarza drużyny gości, który wyczyniał cuda w bramce. Jeżeli nie strzela się takich sytuacji jak w dzisiejszym meczu które my mieliśmy to nie możemy mówić o wygraniu mecz. Mogliśmy ten mecz rozstrzygnąć juz w pierwszej połowie i powinnismy to zrobić. Nie zrobiliśmy tego i możemy mieć pretensje tylko do siebie, że nie wygraliśmy tego spotkania. Liczę na to, że będzie to cenna lekcja dla nas i szybko wyciagniemy wnioski bo już za tydzień bardzo ciężki mecz z rezerwami drużyny Józefovii.