AKTUALNOŚCIWysoka wygrana Żaków w Miętnem
2016-10-23 U-8 (2009) Aktualności

Wysoka wygrana Żaków w Miętnem

Pomimo trudnego początku i straty gola na 1:0, wywozimy 3 punkty z Miętnego! Pod koniec pierwszej kwarty, po golu Janka Awsiukiewicza doprowadzamy do wyrównania. W drugiej kwarcie strzelamy szybko kilka goli i pewne, wysokie prowadzenie utrzymujemy do końca spotkania. Końcowy wynik meczu - 15:3 dla Mazura.
Brawa dla chłopaków za pełne zaangażowanie i dużą liczbę strzelonych goli.
Kolejne spotkanie rozegramy w przyszłą sobotę. O godzinie 9:00, zmierzymy się w Karczewie z Borem Regut.

Sabio Miętne - Mazur 3:15