AKTUALNOŚCIWygrana z Hutnikiem, przegrana z liderem
2016-10-24 U-12 (2005) U-12 (2006) Aktualności

Wygrana z Hutnikiem, przegrana z liderem

W sobotę Mazur II grał na wyjeździe z liderem grupy UKS Lesznowola. Po bardzo słabej pierwszej połowie i wielu indywidualnych błędach przegrywaliśmy 4:0. W drugiej części spotkania straciliśmy kolejne dwa gole. Honorową bramkę w ostatnich sekundach meczu strzelił Maks Nowak.

Mazur II vs UKS Lesznowola 1:6

Zagraliśmy w składzie: Rosłoniec, Wyszomirski, Galas, Choroszko, Rębkowski Kuba, Rębkowski Kacper, Kasprzak, Kurek, Puławski, Nowak, Kot, Osica, Kołodziejczyk, Świerlikowski, Sławiński

Strzelcy bramek: Maks Nowak

W niedzielny poranek na naszym stadionie gościliśmy drużynę Hutnik Warszawa. Od początku spotkania Mazur dominował na boisku. Większość czasu spędziliśmy na połowie przeciwnika. W pierwszej połowie wynik spotkania otworzył Kacper, pokonując bramkarza gości. Po chwili drużynie z Warszawy po zamieszaniu w polu karnym udało się doprowadzić do wyrównania. Po stracie gola, chłopcy przystąpili do ofensywy i zdobyliśmy kolejne dwie bramki. Na listę strzelców wpisał się Staś oraz ponownie Kacper. W drugiej połowie podwyższyliśmy wynik o następne celne strzały. Tym razem futbolówkę w siatce umieścili Kacper Kamiński i Maks. Cała drużyna zagrała dobre spotkanie, chociaż mieliśmy mnóstwo niewykorzystanych sytuacji i tak naprawdę powinniśmy wygrać wynikiem dwucyfrowym.

Mazur vs Hutnik Warszawa 5:1

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Blauth, Pałczyński, Dąbrowski, Biedrzycki, Niedziółka, Suchecki, Wielgomasz, Przewodowski, Stefanowicz, Misior, Ciszkowski, Kamiński, Kiliszczyk, Toure

Strzelcy bramek: Kacper Misiorx2, Staś Przewodowski, Kacper Kamiński, Maks Dąbrowski